Davetiye Kataloğu

Göster:
Sırala:

Karft Zarflı Davetiye Modeli

Davetiye fiyatı 1 Kutu içindir. 1 Kutu 100 Adettir. Minimum sipariş 100 Adet olup, fiyatlara K.D.V. ..

80,00TL

Kelebek Kesimli Mor Davetiye Modeli

Davetiye fiyatı 1 Kutu içindir. 1 Kutu 100 Adettir. Minimum sipariş 100 Adet olup, fiyatlara K.D.V. ..

85,00TL

Mor Zarflı Davetiye Modeli

Davetiye fiyatı 1 Kutu içindir. 1 Kutu 100 Adettir. Minimum sipariş 100 Adet olup, fiyatlara K.D.V. ..

90,00TL

Davetiye Kataloğu İsimleri

Akay Davetiye güncel kataloglardanyanı sıra kendi bünyesinde hazırladığı retro davetiyeler farklı, estetik, hemözgün hem de klasik tarzını başarılı bir biçimde yansıtabilen öncelikle sizçiftlerimizin istekleri doğrultusunda her zaman örnek davetiyeler ile yenilentasarımlarıyla ve bunu kendi özel Akay Davetiye kataloğunda da gösterebilen biryapıya sahiptir. Siz de Akay Davetiye kataloğu ile yada sitemizden bizimleiletişime geçebilir  Davetiyenizi Seçip, kolayca düzenleyip, bilgileriniziyazıp siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

 

Davetiye Kataloğundan Davetiye Seçimi

 

Çok Sayıda ürünün arasındandavetiyenizi bulmanız zor olabilir kararsız kalabilirsiniz çünkü beğeneceğinizürünler arasında tercih yapmak zor olur bunda eşiniz fikrini almanız gerekir.Önce fiyat aralığını belirlemeniz aradığınızı bulmanız için daha doğru olacaktır.Düğün davetiyenizi seçerken katalogdan bakmanız ürünün kalitesini renk uyumunugörmeniz sizin avantajınız, bu açıdan katalog size fikir verecektir çok sayıdakataloğa bakmanız aradığınız davetiyeyi bulmanıza yardımcı olmaz fikirlerinizikarıştırabilir bu sebepten genel konseptinize, renginize hatta düğününüzünmevsimine kadar ince detaylara yer vererek seçilmiş davetiye sizin kişiliğiniziyansıtacaktır. Kış aylarında yapılan düğün için koyu tonlu davetiyeler yazaylarında çiçekli modeller veya turkuaz, açık yeşil, açık mavi tonlarındabastıracağınız davetiye yaz düğünleri için uyumlu bir seçenek olacaktır. Sondönemlerde modern görünümlü olması sebebiyle tercih edilen hasır ipli özelkesim zarflı davetiyeleri tercih edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdangörüldüğü üzere bu davetiyelerin satışı, yorumu ve fiyat teklifi diğerdavetiyelere göre talebi yüksektir.


Davetiye Kataloğu

 

Davetiye Kataloğu içindekidavetiyeler ve fiyatları

 

Davetiye Kataloğu içindekidavetiyeleri tek tek inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Kataloglar farklıfarklı davetiyeleri içinde saklar kendinize uygun davetiyeyi bulmanız çokta zorolmayacaktır. Katalog ürünleri çoklu üretime satışa bağlı olduğu için uygunfiyatlarda davetiyenizi bulmanıza olanak sağlar. Genellikle kataloglar en güzelve kaliteli davetiyeden, sade ve üretimi kolay olan ürünlere göre sıralanır.Fiyat listesi de İlk sayfadaki üründen başlar,  sayfaları çevirdikçe ilk sayfadaki ürünleregöre fiyatı düşer. Sizi misafirlerinize gösterecek akıllarında kalacakdavetiyeyi seçerek düğün davetiyenizi da aradan çıkarabilirsiniz. Her konsepteuygun düğünler için hazırlanan çok zengin ürün çeşitleri, tercihinize uygunkaliteli davetiyeleri en iyi fiyat garantisiyle sunan Online DavetiyePlatformu;  Akay Davetiye fırsatlarınıkaçırmayınız.