İlginç Davetiyeler

Göster:
Sırala:

Davetiye 10327

Davetiye fiyatı 1 Kutu içindir. 1 Kutu 100 Adettir. Minimum sipariş 100 Adet olup, fiyatlara K.D.V. ..

95,00TL

Davetiye 10330

Davetiye fiyatı 1 Kutu içindir. 1 Kutu 100 Adettir. Minimum sipariş 100 Adet olup, fiyatlara K.D.V. ..

75,00TL

Davetiye 10454

Davetiye fiyatı 1 Kutu içindir. 1 Kutu 100 Adettir. Minimum sipariş 100 Adet olup, fiyatlara K.D.V. ..

85,00TL

Düğün günününüz için Farklı bir konsept düşünenler veya davetlilerine daha önce yaşamadıkları bir düğün eğlencesi göstermek için bir çok tercihler arasına girebilir. Düğününüz için farklı konseptler arayışına girmeniz sizlerin düğün gecenize verdiğiniz önemi gösterecektir. Davetiye bir gelinlik kadar arayış sürecinde olmaz gelinlik ve damatlık sizi epeyce yoran çalışmalar,  model arayışı, provalarla sıkıcı gelecektir, ama en güzel gününüz için bu tür hazırlıkların sonu sizi mutluluğa götürecektir. Tüm konseptinizin farklı oluşu sizlerin düğün davetiyenizi de farklı kılması için , neşeli, ilginç davetiyeler ile hayatınızın en özel gününe sevdiklerinizi davet edeceksiniz  ve ardından unutulmaz gününüz bir kitabın arasında yaşamaya devam edecek. Size özel hazırlanan bu ilginç davetiyeler sayesinde konuklarınızı farklı ve estetik bir yolla davet edip; hem onları etkilemeyi hem de akıllarında kalmayı başarabilirsiniz. 

2018 İlginç Davetiyeler

İlginç davetiye arayışına mutlaka farklı bir çok model beğenebilmek için internet üzerinden araştırılması gerekir. Matbaa veya Davetiye ajanslarında çok seçenekleri bulunmayabilir ama internet üzerinde bir çok model bulmanız mümkün tabi sayıcı fazla olması davetiye fiyatı ve kalitesi sizlerin içinde önemli olduğundan ücretsiz numune isteyerek merakınızı giderebilirsiniz. Ücretsiz numune isteği ile davetiyeniz size ulaşır beğendiğiniz takdirde sipariş verebilirsiniz. Düğünüze üç ay kaldığında davetiye araştırmasına girip beğenebileceğiniz davetiyeler arasında ekran görüntülerini alarak tercihinizi kısıtlayabilirsiniz. Aile büyüklerinden ve en yakın dostlarınızdan öneriler almayı unutmayın bu sizlerin doğru seçim yapmanıza neden olacaktır. Tercihinizi en son eşiniz ile birlikte noktalamanız sizin en doğru tercihiniz olacaktır. Düğün geceniz ile farkınızı ortaya koymak isteyen çiftler için ilginç davetiye modelleri misafirleriniz açısından havanızı değiştirecektir. Klasik davetiye tarzından işçiliği biraz daha uzun süren ilginç modeller bütçenizi biraz zorlayabilir. Diğer modellere göre zaman ve emek harcayarak yapılan ilginç kartlar üstüne kalitesiyle birlikte doğrudan fiyatını arttırabilir. Bu sizin endişeniz olmasın gelişen teknoloji ile maliyeti minimum seviyeye getirilerek günümüzde her bütçeye göre davetiye üretilmektedir. Son olarak Davetiye fiyatı ve diğer hususlar göz önüne alınarak sipariş verilebilir. Bu konuda düğün kartı hayatınızda bir defa bastıracağınız söz konusudur. İlginç davetiyeler sizin düğün gecenize harika bir konseptle evlenme gününüze değecektir.

 

İlginç Davetiyeler ve Fiyatları


Öncelikle davetli listesi hazırlayarak davetiye sayını belirlememiz gerekir. İlginç Davetiye modelleri gibi davetiye seçimimiz olacaksa eğer işçiliği uzun süreceği sebebiyeti ile en az iki ay önceden sipariş vermemiz gerekir. Son güne bırakılmış her konu ivedi hazırlanması gerektiği için kusurlar olabilir. Düğün gününüz için en küçük bir kusur sizin hazır olmadığınızı gösterir. Bu sorunlar ile karşılaşmamak için düğün gününüze kalan süreyi iyi değerlendirerek hazırlığınızı yapmanızı öneririz. Bu sizin düğün gününüze öneminizi gösterecektir. .