Genel

Yeni Evleneceklere Özel Davetiye Sözleri

Sevdiğiniz ve bir ömür boyu aynı yastığa baş koymayı düşündüğünüz insanla yolarınızı birleştireceğiniz bu mutlu gününüzde herkes sevdiklerini bir davetiye de yazan güzel davetiye sözleri teşvikiyle yanında görmek ve bu mesut günü birlikte kutlayarak eğlenmek isterler. Bu mutlu gün için aylar öncesinden hazırlıklar yapılır. Düğünde giyilecek gelinlik, damatlık, düğün salonu, davetiyeler, fotoğraf çekimi ve daha bir dolu şey için hazırlıklı olmak bunlarla eş değer olarak da bir ev bulup eşyaları ayarlamak gerekmektedir. Tüm bu şeyleri aynı anda organize etmek bazen stres dolu anlar yaşamanıza sebep olabilmektedir. Bu gibi anlarda insan kendisine destek olacak sevdiklerini de çevresinde ona destek olurken görmek ister.

En Güzel Davetiye Sözleri İle Sevdiklerinize Ulaşabilirsiniz

İşte bu zor zamanlarda sevdiklerinizi düğününüze, nişanınıza, kına gecenize davet ederken davetiyenizde yazacak olan birbirinden güzel davetiye sözleri ile tavlayabilirsiniz. Eğer ne yazacağınızı bilmiyorsanız, sağduyunuza güvenerek davetiyede ki hazır yazılardan birini kullanabilirsiniz. Ama siz yaratıcılığınıza güveniyor, bu mutlu ve önemli gününüzü ölümsüz kılacak şeyler yazarak davetiyenize bastırmak istiyorsanız çok daha anlamlı bir şey yapmış olursunuz. Ayrıca bu tarz bir girişim müstakbel eşiniz içinde sürpriz olabilir ve ona kendinizi ne kadar değerli hissettirdiğinizi bir daha kanıtlayabilirsiniz.

Farklı Örneklerde Davetiye Sözleri

Birçok kişi davetiyesine davetiye sözleri yazdırırken farklı isteklerde ve yazı denemelerinde bulunur. Çoğu insan klişe olmuş davetiye sözlerini kullanmayı tercih ederken, bazı kişilerde esprili bir dil kullanmayı tercih etmektedirler. Bunun dışında sevdiği şiirin bir kaç dize ya da mısrasını davetiyesine yazdırırken, kimileri de oldukça kısa bir cümlelik sözler yazarak kendisini kısa ve öz bir şekilde ifade eder. Ayrıca bazı kişiler davetiyesinde dini içeriklere yer vererek dini davetiye sözleriyle davetiyesini süslemektedir. Ama çoğu kişi risk almayarak klasik ve hemen hemen herkes tarafından kullanılmayı tercih eden klasik sözleri davetiyesinde görmek istemektedir. Son zamanlarda çıkan tasarım davetiyeler biraz da olsa bu klasikleşmiş tabuları yıkarak düşün davetiyesine farklı bir bakış açısı getirmektedir.

Bir önceki yazımız olan Resimli Davetiye Örnekleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde Resimli Davetiye Örnekleri ve Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

"Yeni Evleneceklere Özel Davetiye Sözleri" üzerine bir düşünce [ yorum başlığı ]

  1. Fulya dedi ki:

    En güzel günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Davetiye sözü olarak bence en iyisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir