Davetiye Çeşitleri ve Örnekleri

Davetiye Çeşitleri ve Örnekleri

Davetiye çeşitleri ve fiyatları öncelikle davetiyenin kalitesine kullanılan kağıda göre sınıflanır ve fiyatlandırma yapılır. Davetiye fiyatları kullanılan malzemenin bulunup bulunmamasına göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Davetiye çeşitlerinden maksat kullanıcının istediğini veya düşünmüş olduğu davetiyeyi kolay ulaşabilmesine olanak sağlar. gerek boyutlarıyla sınıflanan davetiyeler aynı zamanda şekillerine göre de katalogları oluşturur. Örnek olarak kare model düşünen kullanıcı direk alana yönlendirilir.  Kare modellerin tümüne görmesine olanak sağlanır. Aynı zamanda klasik model tercih edilen bireylerde bu modeller inceleyebilir. Bu durum davetiye dükkanının görünür kısmında göz yormamaya ve davetiye kütüphanesinde istediğini bulabilmesini sağlar.

Davetiye Örnekleri Örnek daha çok bilgileri yazılan bölümden oluşmaktadır. Davetiye hazırlama bizim tarafımızdan oluşturulur. Müşteriye bazı taslaklar sunulur. Görselliği oluşturan yazı karakterleri kullanılan desenler ürünün güzelliğini ortaya çıkartır. hazırlanan kişiye özel davetiye kişilerin bilgilerini içerdiği sebebi kontrolü sağlanır. Hata içermeyen ve bilgilerden eksik olmayan örnek davetiye sunumu onayın ardından örnek çoğaltılma işlemine alınır. Özverili çalışmanın ardından yüzlerde insana aynı model ve aynı kalitede davetiye kopyası dağıtılmış olur.
Davetiye çeşitleri ve örnekleri bölümü hangi davetiyeleri içerir?

Zarflı Davetiyeler –  Siyah Davetiyeler – Renkli Davetiyeler –  Kare Davetiyeler – Kraft Zarflı Davetiyeler – Lavantalı Davetiyeler – Açılış Davetiyesi – Hatim Davetiyesi 

Düğün Davetiyesi fiyatları ne kadar? Son zamanlarda fiyat değişkenlikleri olsa da fiyatlar öncelikle sayısına göre değişmektedir. Az sayıda davetiye fiyatı ile çok sayıda davetiye birim fiyatları değişebilir. Kalitesine göre fiyatlandırma yapılır. Boyutları fiyatı etkileyen en önemli husustur. Küçük boyutlarda olan davetiyeler ucuz fiyatlı davetiyeleri oluşturur. Aksesuar ve bir çok kağıttan oluşan modeller pahalı davetiye olarak sınıflanır. 100 adet davetiye ne kadar sorusuna biz tercih hakkı sunuyoruz. Beğendiğiniz model için 100 adet fiyatını veriyoruz. Aynı model için 50 adet davetiye için fiyat tekrar hesaplanabilir. Bu durumda kullanılan malzeme, işçilik harcanan zaman fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. 1 TL davetiye olan bir model 100 adet fiyatı 100 TL olur. Ayrıca baskı ücreti ile 180 TL – 220 TL gibi bütçeye çıkabilir.  Bunun yanında davetiye kargo aşaması da mutlaka eklenir toplam fiyat sunulur. 500 adet davetiye için durum değişir baskı ücreti eklenmez kargo karşılanır. 1000 adet davetiye de için fiyat değişkenlik gösterebilir. 

TÜM DAVETİYE MODELLERİ İÇİN ZİYARET EDİNİZ

 

 
 
Design By WEBKOD ®
WhatsApp chat

Oturum Aç

kapat

Scroll To Top