13 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar

Nişan Davetiyesi Modelleri

Evliliğe ilk adım tabi ki nişanlanmaktan geçiyor nişan davetiyesi bu konuda çok önem arz etmektedir. Güzel ve şık bir nişan davetiyesi bulmak biraz zor olabilir çünkü düğün davetiyesine göre üretimi ve seçeneği biraz az oluyor. Birkaç kına davetiyesi ile çiftler yetinmek zorunda kalıyor ve bunu benzer davetiye olmadığı için bir başka kişide aynısı bastırmış olarak gördüğünüzde olmuştur. Güzel, şık ve bir başka yerde göremeyeceğiniz nişan davetiyeleri  Akay Davetiye ürünlerinde görebilirsiniz. Yazı fondu veya içeriği tasarımı ve dizaynı renk seçenekleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahibiz eminiz ki misafirleriniz  davetiyenizi çok beğeneceklerdir. Diğer nişanlanacak olan arkadaşlarınız veya tanıdıklarınızın arasında fark yaratabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizden beğendiğiniz ama iyi ve kalite olup olmadığını düşünüyorsunuz. Kaygılarınız var sizleri çok iyi anlıyoruz bu sebepten sizler için ücretsiz numune seçeneğimiz ile beğendiğiniz davetiyeyi ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Ucuz davetiyeden korkmayın biz Akay Davetiye olarak toplu üretime ve davetiye pazarına bağlı olarak geniş davetiye seçenekleri tasarlayıp üreterek uygun fiyatlarla kaliteli davetiyeyi kapınıza kadar göndermekteyiz. Öncelikle bir liste yapın yakın dostlarınız ve akrabalarınız arasında yapacağınız için liste yapmanız davetli sayısı için doğru olacaktır. Nişan için renkli modeller kullanılması son derece önem taşır. Özen gösterilmiş bir davetiye ve davetli ismi yazılmış kartlar misafirlerinizi mutlu edecektir. Pahalı bir davetiyeden yanı sıra şık ve zarif uygun davetiyelerimizle bütçenizi kısmış olur paranızı evinize veya tatilinize ayırabilirsiniz buda sizi daha mutlu edecektir

Nişan Davetiyesi Sözleri

Ailelerin tanışması ardından evliliğe söz adına nişan merasimi iki ailenin de birbirini tanıma süreci olması sebebiyle nişan davetiyesi ile dostlarınıza davet etmeniz sizin nişanınızı merak konusu uyandırabilir. Önemle hazırlandığınız evlilik için bu ilk adımınız sizin kararlı olduğunuzu eşinize olan sevginizi gösterecektir. Nişan için az sayıda davetiye bastırmanız yeterli olacaktır. Düğün davetiyesi olarak kullanılan davetiyeleri de tercih edebilirsiniz çiçekli veya hasır ipli Kraft zarflı davetiyeleri tercih edebilirsiniz. Mutlaka söz seçimini size uygun olanı seçip mekan yerini misafirlerinizin anlayabileceği gibi açıklayıcı bir adres yazılmasını isteyin. Bu evliliğe ilk adımınız olduğu için az sayıda da olsa mutlaka davetiyenizi bastırıp hatıra olarak saklamanızı öneririz.