84 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar

Düğün Davetiyeleri çiftlerin evlenme kararlarını çevrelerine bildirmek için tercih ettikleri geleneksel bir yöntem olarak kalmaya devam ediyor. Biçimi, rengi ve tarzı sizin kişiliğinizi yansıtacak ve en önemlisi de bu büyük güne verdiğiniz değer olarak görülecektir. Davetiyenizi seçmeden önce sayısını belirlemek için düğüne katılacak düğün davetiyeleri listesini yapın. Davetiye sayısını her aileye bir tane gidecek şekilde belirleyin. Listeye daha sonra ekleyebileceğiniz isimler olabileceğini ya da davetiyelerin üzerine davetli isimleri yazılırken yazım hataları yapılabileceğini de düşünün.  Gerekenden daha fazla sipariş verin.

Düğün Davetiyeleri Modelleri

Davetiye seçiminde en doğru karar çiftlerin ortak beğendiği, ve kişiliğini yansıtacak davetiye seçimi olması en doğru karar olacaktır. Misafirlerinize davet etmek için verdiğiniz davetiyeyi davetlileriniz eline aldığında sizlerin nasıl bir konsepte düğün yapacağınızı az çok anlamaları gerekir. Düğün konseptinize uygun davetiye seçimi mekanın konusuna sizin temanıza düğünü yaptığınız mevsimine kadar uygun olmalıdır. Kış aylarındaki düğünler için ayrı yaz düğünleri için mevsimine göre kombine edilmiş tasarımlar tercih edilebilir. Son dönemlerde zarfsız modeller popüler olduğu için kendinden zarflı, özel zarflı renkli zarflı modeller seçilmesi gerekir. Davetiyenizin görüntüsüne değer katacaktır. Konseptinize uygun her davetiye sizin davetiyeniz olabilir.

Mutlaka düğün davetiyeleri bilgileriniz el yazısı fondu ve bilgileriniz açık ve net yazılmalıdır. Gereksiz ve uzun yazılmış davetiye sözü bile en kaliteli davetiyeyi basit gösterebilir. Davetiyenin baskısı yazıcı veya dijital baskı makinesinden yanı sıra mutlaka ofset baskı tekniğiyle ofset makinelerinde basılması gerekir. Biz Akay Davetiye olarak ofset makinelerinde davetiye baskısını yapmaktayız. Sipariş vermiş olduğunuz davetiyeniz elinize ulaştığında davetli isimlerini davetiye arkası veya ayrılmış bir bölümüne Sayın (İsim ve Soyisim) şeklinde özenle yazılması gerekir. Bu davetlilerinize verdiğiniz değeri ve davet etme biçiminizi en iyi şekilde gösterecek ve misafirleriniz sizin nezaketinizden dolayı mutlu olacaklardır.

2023 Düğün Davetiyeleri

Sırada davetiyenin basımından sonra hazırlanması ve dağıtım sürecidir. Daha önceden hazırlanmış davetli kişi listesinden kontrol edilerek aile büyüklerinden küçüklerine ve yakın akrabalarınızdan, dostlarınıza kadar davetiye dağıtım sürecine yardım isteyebilirsiniz. Unuttuğunuzu düşündüğünüz düğün davetiyeleri modellerini ulaştıramadığınız kişiler için ailenizle mutlaka istişarede bulunmalısınız. Bu süreçte en yakınınıza davetiyenizi vermeyi unuttuğunuz olabilir. Sosyal medya hesaplarınızdan etkinlik, davet etme sayfası oluşturup ve arkadaşlarınıza bildirim göndermeyi unutmayın. Sosyal medya bildirimleri tanıdıklarınız için bir hatırlatma olacaktır. Son olarak düğün davetiyeleri  kısmına çok önem verin.  Bu anlamlı tek yazılı parçanız, minik haberciniz olarak hayatınızın sonuna kadar hatıranız olmaya devam edecektir.