Gösterilen sonuç sayısı: 1

Show sidebar

Tam Aradığınız Renkler Lavantalı Davetiyeler

Sevilen renkleri bir arada topladık.  Gerek renk tonları gerek Lavanta çiçeğinin görüntüsü sebebiyle sevmeyen yoktur. Kokusu ve lavanta tütsüsünden bahsetmiyorum bile.. Bu güzel çiçeği beğenilmemesinden şüphemiz yoktu elbet. Bu düşünceyle tasarımını yaptığımız bu modelde tutuldu sevildi beğenildi. Bu yumuşak davetiye ısıtıcı renkleriyle gelinin beğenisinin yanında damadında beğenerek dağıtımını yapabileceği örneklerden oldu.

Lavantalı davetiye örnekleri çeşitliliğini artırarak bu ürününün devamlılığını sağlamayı hedefledik. Çok satan bu model için ayrıca kategori oluşturduk. Davetiye ebatlarında değiştirmeler yaparak pek çok kılıfta üretimlerini yaptık. Bu kadar geniş çaplı alanda zarf modellerini değiştirip üründe farklı görünümler kazandırdık. Hasır iple aksesuara yer verirken küçük etiketlerle zenginleştirdik. Aksesuarsız kullanım için zarfa baskılar yaparak daha güzel sonuçlar elde ettik.

Tüm özel günlerinizde Lila Lavanta

Düğün davetiyesinden kına ve nişan içinde uyumlu olan bu davetiye tüm özel günlerinizde de tercih edilebilir. Hatim davetiyesinde beğenilen bu tasarım işyeri dekorasyonunda lila ve mor renkler kullanan arkadaşlar içinde tercih edildi. Organizasyon işlerinde bu renklere yer verip çalışmalarda bulunan arkadaşlar lavanta kartlarını kullanarak güzel sonuçlar elde etti. Hediyelik davetiye olarak tüm detaylarda yerini aldı. Kimi zaman Hediyelik eşya için bir ürünü tanıttı. Kimi zaman ürünlerin görselliğini artırması sebebi pazarlama alanında kullanıldı. Yeni doğan bebek tebrik kartlarını oluştururken asıl üretim sebebi olarak nikah salonlarını doldurdu. Çalışması zevkli bu tasarımlar her alanda ilgi gördü bizde bu modelleri çalışmaya devam ederek sizlere sunuyoruz.

Lavantalı Davetiyeler yazısına tıkladığınızda en çok beğenilen ve satışını yaptığımız modele ulaşabilirsiniz. Bu aksesuarlı model davetiye kataloğunu oluştururken trend davetiye olarak yerini aldı. Alternatif davetiye olarak Lavantalı Zarf Baskılı Davetiye son zamanların yeni modeller arasına girerek başarılı sonuçlar kazandı. Artık zarf baskıları meşhur davetiye ismini kazandırarak davetiyeyi önemser hale getirdi. Yeni Davetiyeler üzerinde çalışıldıkça insanların davetiyeye ilgisi arttı. Modeller birbiriyle yarışarak gelecekte de bu tarz gelişimlerin kapısını açacağı düşünülüyor. Sizlerin de öneri davetiye ve hazır davetiye görsellerini bizlere ulaştırarak kayda girmeyen bir baskıyı sizlere sunabilir ve bu alanda çalışmanızı yeni modeller üzerine yükleyebiliriz.