435 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar

Hayatınızdaki eğlenceyi yaşatmak için yanınızdayız.

Bir düğünün en önemli detaylarından bir tanesi düğün davetiyesidir . Çünkü düğün davetiyeleri bir düğünün ilk sinyallerini taşır. Hem senin ve eşinin karakterlerinizi hem de düğün organizasyonunuzun tarzını yansıtan düğün davetiyesi seçmen son derece önemlidir. Düğünlerde sevdiklerinize sunacağınız davetiye modelleri ile bu özel günü daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz.  Sevdiklerinize unutulmaz bir davet sunabilirsiniz.

Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Özgün tasarımlar, sıra dışı modeller ve yenilik arayanlar için tüm beklentileri karşılayan Akay Davetiye içerisinde birlikteliğinize özel bir tasarım bulmanız oldukça kolay. Kış sezonuna özgü konseptlerden oluşan kar ve sonbahar temalı düğün davetiyesi seçiminizle sevdiklerinizin içini ısıtabilir. Yaz sezonu ise daha canlı ilkbahara uygun renkli nikah modelleri seçerek düğün öncesi güzel ve anlamlı bir davet havası yaratabilirsiniz.

2023 Davetiye Örnekleri

Özellikle can alıcı renkli ve kraft kağıtlı davetiye modelleri sıklıkla tercih ediliyor.  Bu sezon aşkınızı en iyi şekilde yansıtacak davetiye hazırla ile zarif bir tasarıma kısa sürede sahip olabilirsiniz. Birlikteliğini sade içerik modasına özgü bir davetiye ile taçlandırmak isteyen çiftler için Davetiye Çeşitleri kataloğuna bakın. En özel davetiyeler sıklıkla tercih edilmektedir. Özel zarflı bunun yanında Zarflı modeller beğenilen ürünler arasında. Yine özel renkli hasır ipli davetiye modelleri düğününüze ilk izlenimi verecektir. Fark yaratacağınız o güzel anlarınızı çiçekli evlenme davetlileriniz ile süsleyin.  Mutlu beraberliklerinize imza attığınız günlerinizi davetiyeleriniz ile yakınlarınızı düğün gecesine kadar sabırsızlık bekleyin. Hem özgün hem de klasik tarzını başarılı bir biçimde siz mutlu çiftlere yansıtabilmek için gün geçtikçe çalışıyoruz. Akay Davetiye olarak öncelikle davetiye modasını ve trend davetiyeleri en yakından takip ederek siz mutlu çiftlere en güzel davetiyeleri üretiyoruz. O en güzel günlerinizde sizlere kapınıza kadar davetiyelerinizi sunarak mutluluğunuza ortak oluyoruz.