Genel

Davetiye Kataloğu 2018

Yeni bir hayata merhaba demek için hazırlanmakta olan gelin ve damatlar oldukça heyecanlı zaman dilimleri yaşamaktadır. Birçok geleneğin yerine getirilmesi gereken düğün süreci adım adım ilerlemekte olan ve son derece meşakkatli uygulamalar bütünüdür. Söz, nişan ve düğünle beraber taçlandırılması gereken evlilik mutlaka sevilen dostlarla beraber gerçekleştirilmelidir. Bu noktada devreye girmekte olan davetiyeler oldukça önemli olan enstrümanlardır. Teknolojinin gelişmesine rağmen çok uzun zamandır insanlık evlilik gibi önemli törenlerinde sevdiklerini dostlarını ve akrabalarını davetiye ile çağırmaktadır. Bu noktada hizmet vermekte olan firmamızın ürün kataloğu da hayli geniş tutulmaktadır. Bu yıl olduğu gibi 2018 yılı için de çok farklı modeller teknik kadromuz tarafından tasarlanmaktadır. Evlenecek olan çiftler için davetiye kataloğu 2018 şimdiden hazırdır.

Davetiye Kataloğu 2018 ve Klasik Modeller

Davetiyelerin hazırlanması da oldukça hassas uygulamalardan oluşmaktadır. Firmamızla iletişime geçildiği andan itibaren gerekli olan bilgilerin bize iletilmesi yeterli olmaktadır. Düğünün yeri, saat bilgileri, gelin ve damat adaylarının isimleri, anne ve baba isimleri gibi standart olan bilgiler alındıktan sonra en önemli aşama başlamaktadır. Davetiyenin tasarlanması ve istenen şekle büründürülmesi tamamen kaliteli bir teknik kadroyla gerçekleştirilmektedir. Bu noktada gelin ve damat adaylarının göz atabileceği son derece zengin olan davetiye kataloğu 2018 sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Özellikle klasik modelleri seviyorsanız birbirinden farklı yüzlerce model içerisinden mutlaka beğeneceğiniz davetiye türleri bulunmaktadır. ( Bknz. Bursa Düğün Davetiyesi )

Davetiye Kataloğu 2018 ve Uygun Fiyatlı Ürünler

Düğün hazırlıkları oldukça uzun süren ve ekonomik anlamda da gelin ve damadı bunaltan süreçlerdir. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız gelin ve damat adaylarını rahatlatacak olan son derece ekonomik davetiyeler ile hizmet sunmaktadır. Bu yıl olduğu gibi 2018 yılı için de belirlemiş olduğumuz fiyat portföyü her bütçeye hitap etmektedir. Davetiye kataloğu 2018 konseptinde yer alan klasik ve modern davetiyelerin tamamında uygun fiyat yelpazesi sizler için belirlenmiştir. Böylece düğün öncesinde masraflar içerisinde bunalan çiftler adına üretmekte olduğumuz uygun fiyatlı ve kaliteli olan düğün davetiyeleri ile yüz güldüren hizmetlere imza atmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Ahşap Davetiye Modelleri başlıklı makalemizde Ahşap Davetiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir