377 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar

Hayatınızdaki eğlenceyi yaşatmak için yanınızdayız.

Bir düğünün en önemli detaylarından bir tanesi düğün davetiyesidir . Çünkü düğün davetiyeleri bir düğünün ilk sinyallerini taşır. Hem senin ve eşinin karakterlerinizi hem de düğün organizasyonunuzun tarzını yansıtan düğün davetiyesi seçmen son derece önemlidir. Düğünlerde sevdiklerinize sunacağınız davetiye modelleri ile bu özel günü daha anlamlı bir hale getirebilir, sevdiklerinize unutulmaz bir davet sunabilirsiniz.

Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Özgün tasarımlar, sıra dışı modeller ve yenilik arayanlar için tüm beklentileri karşılayan Akay Davetiye içerisinde birlikteliğinize özel bir tasarım bulmanız oldukça kolay. Kış sezonuna özgü konseptlerden oluşan kar ve sonbahar temalı düğün davetiyesi seçiminizle sevdiklerinizin içini ısıtabilir, Yaz sezonu ise daha canlı ilkbahara uygun renkli davetiye modelleri seçerek düğün öncesi güzel ve anlamlı bir davet havası yaratabilirsiniz.

2020 Davetiye Modelleri

Özellikle can alıcı renkli ve kraft kağıtlı davetiye modelleri sıklıkla tercih edildiği bu sezon aşkınızı en iyi şekilde yansıtacak davetiye modelleriyle zarif bir tasarıma kısa sürede sahip olabilmeniz de Akay Davetiye ile mümkün hale geliyor. Birlikteliğini vintage modasına özgü bir davetiye ile taçlandırmak isteyen çiftler için vintage davetiyeler de sıklıkla tercih edilmekte veya özel kesim kalp kabartmalı kraft zarflı bunun yanında kalp kabartmalı ve yine özel renkli zarflı hasır ipli davetiye modelleri ile düğününüze ilk izlenimi verecek düğün davetiyesi seçimini yapabilirsiniz. Fark yaratacağınız o güzel mutlu anlamlı ve davetlilerinizin yanlarınızda olduğu için mutluluk duyduğunuz mutlu beraberliklerinize imza attığınız günlerinizi davetiyeleriniz ile yakınlarınızı düğün gecesine kadar sabırsızlık ve sizleri merakla beklemelerine neden olabilirsiniz. Hem özgün hem de klasik tarzını başarılı bir biçimde siz mutlu çiftlere yansıtabilmek için gün geçtikçe çalışıyor. Akay Davetiye olarak öncelikle davetiye modasını ve trend davetiyeleri en yakından takip ederek siz mutlu çiftlere en güzel davetiyeleri, yoğun hazırlıklı tatlı telaşlı ve birazcıkta gelse düğünümüzde kurtulsak dediğiniz o en güzel günlerinizde sizlere kapınıza kadar davetiyelerinizi sunarak mutluluğunuza ortak oluyoruz