Davetiye Örnekleri

Davetiye örnekleriDavetiye seçiminizde birlikteliğinize özgü bir tasarım tercihi yapmak isterseniz sizin için kısa zamanda hazırlayacağımız davetiye örnekleri  ile düğün öncesi konseptinize özel bir anlam katabilirsiniz. Dostlarınızı esprili bir davetiye ile mutlu edebilecek, yüzlerinde oluşan tebessümü içinizde hissedecek ve birbirinden farklı renk seçenekleri sayesinde seçimlerinizde yenileşen detaylara da yer verebileceksiniz.Aile saadetine kavuşacak, birlikte yaşamaya adım atacak, belki uzun yıllardır beraberliklerine en güzel imzayı atacak, hayallerine kavuşacak  veya mutlu beraberliklerinin başlangıcını yapacak olan çiftler! Biliyoruz ki günler öncesinden davetiye seçimini yapmadan davetiye modellerini araştırmaya davetiye örneklerine bakmaya başladıkları için Akay Davetiye olarak çiftler satın almadan davetiye örneklerini kendilerine sunuyor hem de bunu ücretsiz olarak kapısına kadar teslimatını gerçekleştiriyor. Çiftler beğendiğini davetiye modelini istediği düğün davetiyesini Akay Davetiyeden ücretsiz olarak sipariş edebilmekte hatta isterse de davetiye bilgilerini davetiye üzerine istediği tarzda istediği yazı fondu ile basılı bir şekilde davetiyesine ücret ödemeden kavuşabiliyor. Davetiyede sınır tanımayan Akay Davetiye hem evde hem toplu taşımada hem işte dilediğiniz her yerde siz çiftlerin en güzel ve en telaşlı günlerinizde hayatınızı birleştireceğiniz o mutlu hazırlıkları siz yaparken davetiye seçiminizde de sizleri hiç yormadan tüm bu organizasyonların tarzını yansıtan davetiyelerle sizlere gün geçtikçe yardımcı olmaya devam ediyor.


Her bütçeye özel ucuz davetiye arayışına yanıt veren Akay Davetiye çoklu üretime ve satışa bağlı olarak kalitesinde ödün vermeden ucuz davetiyeyi şık tasarımlar ile hem özgün hem de klasik tarzını başarılı bir biçimde siz mutlu çiftlere yansıtıyor. Oluşturmak istediğiniz konsepti taçlandıracak davetiye örnekleri ile zengin ürün yelpazesinden aradığınız modeli bulmanız artık Akay Davetiye ile çok daha kolay hale geliyor.
Değişik Düğün Davetiye Modelleri


Kutlu doğum davetiyeleri, dini davetiye çeşitlerinden birisidir. Bu yüzden hazırlanacak davetiyenin dini hassasiyetleri barındırması beklenir. Elbette bütün bunlar davetiye gerçeğini değiştirmez ve hazırlanacak olan kartpostalın davetiyelerin kendine has özelliklerini de muhafaza etmesi beklenir. Kutlu doğum davetiye örnekleri bu bakımdan ihtiyaç sahiplerine fikir verebilir. Davetiyenin nasıl olacağı, nelere dikkat edileceği, hangi bilgilerin yer alacağı konuları örnekler üzerinden değerlendirilebilir.

İslami davetiye örnekleri düğün davetiyeleri için bazı çiftler tarafından tercih edilmektedir. İslami davetiye çeşitlerinde besmele, Arapça vav harfi veya başka dini motiflere yer verilmektedir. Ayet ve hadisler, Arapça Allah lafzı veya duaların kullanılması ile İslami davetiye modellerinde sıkça karşılaşılmaktadır. Davetiye verilen kişilerin hepsinin davetiyeyi saklama hususunda hassasiyet göstermediği göz önünde bulundurularak davetiyede kullanılacak dini ifade ve görsellerin seçimine özen gösterilmelidir. İslami motifler ile birlikte kullanılacak düğün detayları ve çiftler ile ilgili bilgilerin yer aldığı bölümlerin baskısında diğer davetiye modellerindeki örneklerin kullanılması mümkündür. İslami davetiye modelleri kişiye özel tasarlanabilir veya hazır modeller tercih edilebilir. Özel davetiye modellerinden de siparişi verilebilir.