Davetiye Örnekleri

Davetiye örnekleriDavetiye seçiminizde birlikteliğinize özgü birtasarım tercihi yapmak isterseniz sizin için kısa zamanda hazırlayacağımız davetiye örnekleri  iledüğün öncesi konseptinize özel bir anlam katabilirsiniz. Dostlarınızı esprilibir davetiye ile mutlu edebilecek, yüzlerinde oluşan tebessümü içinizdehissedecek ve birbirinden farklı renk seçenekleri sayesinde seçimlerinizdeyenileşen detaylara da yer verebileceksiniz.2018 Davetiye Örnekleri

Aile saadetine kavuşacak, birlikte yaşamayaadım atacak, belki uzun yıllardır beraberliklerine en güzel imzayı atacak,hayallerine kavuşacak  veya mutlu beraberliklerinin başlangıcını yapacakolan çiftler! Biliyoruz ki günler öncesinden davetiye seçimini yapmadandavetiye modellerini araştırmaya davetiye örneklerine bakmaya başladıkları içinAkay Davetiye olarak çiftler satın almadan davetiye örneklerini kendilerinesunuyor hem de bunu ücretsiz olarak kapısına kadar teslimatını gerçekleştiriyor.Çiftler beğendiğini davetiye modelini istediği düğün davetiyesini AkayDavetiyeden ücretsiz olarak sipariş edebilmekte hatta isterse de davetiyebilgilerini davetiye üzerine istediği tarzda istediği yazı fondu ile basılı birşekilde davetiyesine ücret ödemeden kavuşabiliyor. Davetiyede sınır tanımayanAkay Davetiye hem evde hem toplu taşımada hem işte dilediğiniz her yerde sizçiftlerin en güzel ve en telaşlı günlerinizde hayatınızı birleştireceğiniz omutlu hazırlıkları siz yaparken davetiye seçiminizde de sizleri hiç yormadantüm bu organizasyonların tarzını yansıtan davetiyelerle sizlere gün geçtikçeyardımcı olmaya devam ediyor.


Her bütçeye özel ucuz davetiye arayışına yanıtveren Akay Davetiye çoklu üretime ve satışa bağlı olarak kalitesinde ödünvermeden ucuz davetiyeyi şık tasarımlar ile hem özgün hem de klasik tarzınıbaşarılı bir biçimde siz mutlu çiftlere yansıtıyor. Oluşturmak istediğinizkonsepti taçlandıracak davetiye örnekleri ile zengin ürün yelpazesindenaradığınız modeli bulmanız artık Akay Davetiye ile çok daha kolay hale geliyor.

Davetiye Örnekleri ve Fiyatları


Kutlu doğum davetiyeleri,dini davetiye çeşitlerinden birisidir. Bu yüzden hazırlanacak davetiyenin dinihassasiyetleri barındırması beklenir. Elbette bütün bunlar davetiye gerçeğinideğiştirmez ve hazırlanacak olan kartpostalın davetiyelerin kendine hasözelliklerini de muhafaza etmesi beklenir. Kutlu doğum davetiye örnekleri bu bakımdan ihtiyaç sahiplerine fikirverebilir. Davetiyenin nasıl olacağı, nelere dikkat edileceği, hangi bilgilerinyer alacağı konuları örnekler üzerinden değerlendirilebilir.

İslami davetiye örnekleri düğündavetiyeleri için bazı çiftler tarafından tercih edilmektedir. İslami davetiyeçeşitlerinde besmele, Arapça vav harfi veya başka dini motiflere yerverilmektedir. Ayet ve hadisler, Arapça Allah lafzı veya duaların kullanılmasıile İslami davetiye modellerinde sıkça karşılaşılmaktadır. Davetiye verilenkişilerin hepsinin davetiyeyi saklama hususunda hassasiyet göstermediği gözönünde bulundurularak davetiyede kullanılacak dini ifade ve görsellerinseçimine özen gösterilmelidir. İslami motifler ile birlikte kullanılacak düğündetayları ve çiftler ile ilgili bilgilerin yer aldığı bölümlerin baskısındadiğer davetiye modellerindeki örneklerin kullanılması mümkündür. İslamidavetiye modelleri kişiye özel tasarlanabilir veya hazır modeller tercihedilebilir. Özel davetiye modellerinden de siparişi verilebilir.