Genel

Hoş Tasarımlarıyla Ucuz Davetiye

En özel ve mutlu günlerin başında gelen düğünümüze; sevdiklerimizi çağırırken hayalimizdeki konsepte uygun, hoş tasarımlı ucuz davetiye kullanmak isteriz.  Tasarım konusunda oldukça çeşitli ürün yelpazesinden, isteğinize ve hayalinize uygun olan davetiyeleri tercih edebilirsiniz. İstediğinize göre renk ve font talebinde bulunabilirsiniz. Davetiyenizin kâğıt cinsini de belirleyebilirsiniz. İstediğiniz tasarıma uygun olan kâğıt cinsini belirlemeniz de oldukça önemlidir. Tercihe bağlı davetiye çeşitleri; hasır ipli davetiyeler, çiçekli davetiyeler, gelin damat modelli davetiyeler, kalpli davetiyeler, karikatürlü davetiyeler ve kelebekli davetiyeler olarak sayılabilir. Düğün davetiyesi, kına davetiyesi, sünnet davetiyesi ve ilginç davetiyeler gibi her türlü davet konseptine uygun, birçok davetiye çeşidi de bulunmaktadır.

Uygun Fırsatlarla Ucuz Davetiye İmkânı

Her türlü davet konseptine uygun tasarımlara sahip davetiyelere, gayet ucuz ve indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Düğüne çağırılacak olan kişi sayısına göre davetiye siparişi verilmeli, hatta her ihtimale karşı planlanan sayının %10 kadar fazlasını sipariş vermelisiniz. Kişisel zevkinizi, beğenilerinizi ve kişiliğinizi yansıtacak olan düğün davetiyeniz; bu günün anlamına özel, hoş tasarımlı ve şık olmalıdır. Özgün modelleriyle sevdiklerinize gönül rahatlığıyla sunabileceğiniz davetiyeler, sizi doğru bir şekilde yansıtmalıdır. Tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran ucuz davetiye ürünlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Müşterilere, birçok kampanya fırsatı ile indirimli fiyatlarla davetiye sahibi olma imkânı sunulmaktadır.

Ucuz Davetiye Satın Alabilme İmkânları

Zevkinize bağlı olarak seçtiğiniz davetiye modelinden emin olabilmeniz ve içinizin daha çok rahat edebilmesi için ücretsiz numune davetiye fırsatından yararlanabilirsiniz. İstediğiniz davetiyenin bilgileri dikkate alınarak hazırlanan numune davetiye, tarafınıza ücretsiz olarak gönderilmektedir. Davetiyelerinize sahip olurken, ücretsiz kargo fırsatından da yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda, kapıda ödeme seçeneklerini tercih ederek davetiyelerinize sahip olabilir ve yine isteğinize bağlı olarak kredi kartına peşin fiyatına taksit yaptırarak da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir davetiye alırken; tasarımı, kalitesi ve kişiye özel tercihlere göre şekillendirme şansının var olması dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardandır.  Tüm bu unsurlar mevcutken, bir de ucuz davetiye alabilme imkânının olması elbette ki bizler için çok önemlidir. Bu fırsatlardan, istediğiniz zaman kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

İlgili gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir